english
Pretraga:
Kontakt

KONTEJNER | biro suvremene umjetničke prakse

ured:

Kvaternikov trg  2

10000 Zagreb

Hrvatska

tel/fax: +385.(0)1.77.88.204

radno vrijeme: pon-pet 10-14

e-mail:

kontejner@kontejner.org

ivana@kontejner.org, Ivana Bago

ena@kontejner.org, Ena Hodžić

ivanaj@kontejner.org, Ivana Jelača

olga@kontejner.org, Olga Majcen Linn

jelena@kontejner.org, Jelena Matičić

sunce@kontejner.org, Sunčica Ostoić

tomislav@kontejner.org, Tomislav Pokrajčić

tereza@kontejner.org, Tereza Teklić

 

Ukoliko želite primati obavijesti o Kontejnerovim projektima prijavite se na našu mailing listu.